Hans Stakelbeek - Lambdaprint

Hans Stakelbeek - Lambdaprint kopen? Bied vanaf 20!

Hans Stakelbeek - Lambdaprint

Fotografie

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Stakelbeek - Lambdaprint kopen? Bied vanaf 20!Hans Stakelbeek - Lambdaprint kopen? Bied vanaf 20!Hans Stakelbeek - Lambdaprint kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ro53

10 verkochte items
  • Hans Stakelbeek (1965)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstDibond
Afmetingen54 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageOnbekend
Foto afkomstig van tentoonstelling over Afghanistan

Goed

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-07-2020 om 15:24
Eindtijd:05-08-2020 om 19:34

Biedingen (1):

Victorine
31 jul. / 12:38
€ 20