Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Prachtige gouache op papier.
In zeer goede staat.
Het werk is gemonogrammeerd 'HtB 82'
De afmetingen zijn 18,5x23 cm
Het werk ligt nu op een stukje karton verpakt in plastic.
Een lichte weerspiegeling van het licht in het plastic is waarneembaar op de foto.
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Starttijd | 14-5-2015 om 11:41 |
Eindtijd | 28-5-2015 om 18:41 |