950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Mooie gouache op papier van Hans ter Braake.
In goede staat en geen scheuren in het papier.
Rechtsonder in het werk gesigneerd 'HtB '80'
De afmetingen zijn 37 bij 52 cm.
Het werk ligt nu op een stukje karton verpakt in plastic.
Een lichte weerspiegeling van het licht in het plastic is waarneembaar op de foto.
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Kleine gebreken aan lijst en passepartout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 15 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Starttijd | 20-3-2015 om 15:18 |
Eindtijd | 29-3-2015 om 16:18 |