Hans ter Braake - Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 - Verkocht

Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!
Dit item is verkocht Toon item
Schilderij

Log in of registreer om de opbrengst te bekijken

Vergelijkbaar item plaatsen
Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!
Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!Hans ter Braake - gouache op papier - 1980 kopen? Bied vanaf 60!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Omschrijving
  • Hans ter Braake (1938-1996)
TypeSchilderij
Periode1945 t/m 1999

Mooie gouache op papier van Hans ter Braake. 
In goede staat en geen scheuren in het papier. 
Rechtsonder in het werk gesigneerd 'HtB '80' 
De afmetingen zijn 37 bij 52 cm.

Het werk ligt nu op een stukje karton verpakt in plastic.
Een lichte weerspiegeling van het licht in het plastic is waarneembaar op de foto. 


Authenticiteit:
Alle door Obe aangeboden werken op Kunstveiling.nl zijn volledig gegarandeerd. Het werk is dus altijd met zekerheid van de genoemde kunstenaar. De garantietermijn die u heeft om dit voor uzelf na te gaan is, zoals bij alle veilinghuizen gebruikelijk, standaard 3 weken na afloop van de veiling. Eventueel kan deze termijn in overleg verlengd worden.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: 
bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk zo goed mogelijk te verpakken zodat ook het glas goed overkomt.
Kleine gebreken aan lijst en passepartout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 15 euro.

Bij de aankoop van meerdere items van mij zal ik waar mogelijk items samenvoegen tot één pakket. 
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak. 
U bent van harte welkom!

Transport
VerzendenDoor het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden

Garantie
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Log in of registreer om de opbrengst te bekijken

AfhalenJa is mogelijk
Veilinggegevens
Starttijd20-3-2015 om 15:18
Eindtijd29-3-2015 om 16:18
Biedingen (1)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken