Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Hans ter Braake.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit werk van Hans ter Braake.
Olieverf op paneel, ingelijst
Maat: 37 x 41 cm, inclusief houten omlijsting.
Signatuur: r.o. door de kunstenaar Htb 1973.
Staat: onberispelijk
galerie waarde: 1.250,-
Afhaal locatie: Utrecht
Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in stevige verpakking)
Starttijd | 22-9-2013 om 14:04 |
Eindtijd | 29-9-2013 om 14:04 |