Hans Truijen, gouache, titel niet bekend - Verkocht

Hans Truijen, gouache, titel niet bekend kopen? Bied vanaf 1500!

Verkoopprijs: € 1.500,00

Hans Truijen, gouache, titel niet bekend kopen? Bied vanaf 1500!Hans Truijen, gouache, titel niet bekend kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  Artamante

Lid sinds 2017
2 verkochte items
  • Hans Truijen (1928-2005)

Gouache Hans Truijen, gesigneerd, 1992

ingelijst in zilverkleurig alu frame 89 x 74, in nieuwstaat

afbeelding 65 x 50

Dit item is verkocht voor 1.500,00
Starttijd:08-10-2017 om 00:27
Eindtijd:22-10-2017 om 00:27
laurens
21 okt. / 21:56
€ 1500