Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri

Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!Hans van Arkel - Ha Ra Ki Ri kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans van Arkel (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend. Lichte verkleuring rand vel, zie foto's.
Papiersoort: Arches.
Afmetingen: Vel: 66 x 50 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk.

Hans van Arkel (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
50 cm
66 cm
Starttijd:13-08-2022 om 22:31
Eindtijd:23-08-2022 om 21:31
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland