Hans van de Berg, zeefdruk op papier, Titel: " Toulon " - Verkocht

Hans van de Berg, zeefdruk op papier, Titel: " Toulon " kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans van den Berg (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Toulon
Afmetingen Beeld: 89 cm x 55 cm Blad: 113 cm x 80 cm
Oplage: 96/200
Ingelijst: Nee

Materiaal: Zeefdruk op papier
Verzenden/ophalen: Verzendkosten Nederland € 15,- België: € 35,-. U kunt dit werk ook ophalen in 1 van onze vestigingen in Willemstad of Brielle. Ook kunnen wij de inlijsting voor u verzorgen.

Hans van den Berg (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-06-2015 om 15:03
Eindtijd:01-07-2015 om 15:03
Hans1951
29 jun. / 15:37
€ 50