Hans van den Berg - Toulon

Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!
Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 55!
  • Hans van den Berg (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen113 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: E.A.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Hans van den Berg (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
80 cm
113 cm
Starttijd:14-08-2022 om 20:32
Eindtijd:19-08-2022 om 21:17
Openingsbod € 55
ObjectlocatieNuenen, Nederland