Hans van den Berg, zeefdruk op papier, Titel: Toulon

Hans van den Berg, zeefdruk op papier, Titel: Toulon kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Andere items

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans van den Berg (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Toulon

Afmetingen:Beeld: 91 cm x 56 cm Blad: 113 cm x 80 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 32/200
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:26-10-2015 om 18:22
Eindtijd:01-11-2015 om 18:22

Biedingen (1):

kleurrijkekunstfriesland
1 nov. / 10:52
€ 40