FA. (4)

Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica

Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
Lijst39 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
- Schoon blad, plaatrand 25x21 cm, losjes bevestigd aan de bovenrand achter passepartout.
- Geen oplagenummer, druk vd etser. Het betreft hier waarschijnlijk een uniek exemplaar.
- Achter glas in een strakke hardhouten lijst met lichte schade.

Hans van Dokkum (1908-1995)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
34.5 cm
39 cm
21 cm
25 cm
Starttijd:14-02-2022 om 01:58
Eindtijd:28-02-2022 om 22:15
Openingsbod€ 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland