Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp

Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Hans van Dokkum.  Nummer: 3/10, eigen druk. Afmetingen blad: H40 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H30.5 x b44 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de randen zitten wat kleine inktvlekjes. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout.

Starttijd:10-02-2022 om 09:20
Eindtijd:20-02-2022 om 20:08
Openingsbod € 40
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland