FA. (8)

Hans van Dokkum - Rozen

Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!
Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.7 cm x 35.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
KleurenLitho van Hans van Dokkum, Rozen

Gesigneerd met : Hans van Dokkum

Niet Genummerd, wel eigen druk

Wordt veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes naar u toe verzonden.

Hans van Dokkum (1908-1995)

Alle items van deze kunstenaar(12)
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
35.2 cm
30.7 cm
Sluit over 4d 4u 39m 18s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieRaamsdonksveer, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:20-06-2022 om 16:28
Eindtijd:03-07-2022 om 20:27