Hans van Dokkum - Hans van Dokkum, Zelfportret 'Binnen en Buiten', Ets 1974 - Verkocht

Hans van Dokkum, Zelfportret 'Binnen en Buiten', Ets 1974 kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans van Dokkum, Zelfportret 'Binnen en Buiten', Ets 1974 kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum, Zelfportret 'Binnen en Buiten', Ets 1974 kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum, Zelfportret 'Binnen en Buiten', Ets 1974 kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum, Zelfportret 'Binnen en Buiten', Ets 1974 kopen? Bied vanaf 30!Hans van Dokkum, Zelfportret 'Binnen en Buiten', Ets 1974 kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig geziene ets door Hans van Dokkum

Voorstelling van een zelfportret uit 1974 getiteld 'Binnen en Buiten'

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 26x32,5, p.p.maat 38x43

Gesigneerd in potlood r.o. 'Hans van Dokkum'

Genummerd in potlood l.o. '7/14'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd5-11-2017 om 14:17
Eindtijd15-11-2017 om 15:17
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken