Hans van Dokkum - zonder titel

Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9
Conditie: zeer goed.
Oplage: 6/9.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Starttijd:12-07-2022 om 22:43
Eindtijd:21-07-2022 om 21:18
Openingsbod€ 39
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland