Hans van Moerkerken - naaktschets in pastel in fraaie handgemaakte lijst

Hans van Moerkerken - naaktschets in pastel in fraaie handgemaakte lijst kopen? Bied vanaf 100!
Hans van Moerkerken - naaktschets in pastel in fraaie handgemaakte lijst kopen? Bied vanaf 100!Hans van Moerkerken - naaktschets in pastel in fraaie handgemaakte lijst kopen? Bied vanaf 100!Hans van Moerkerken - naaktschets in pastel in fraaie handgemaakte lijst kopen? Bied vanaf 100!Hans van Moerkerken - naaktschets in pastel in fraaie handgemaakte lijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Hans van Moerkerken (1950)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3116
Hans van Moerkerken
naaktschets in pastel in fraaie handgemaakte lijst
linksonder gesigneerd
beeldmaat 35 x 26 cm, lijstmaat, staat 70 x 60 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

staat goed, lijst handgemaakt, onbeschadigd, licht oppervlaktevuil door de tijd.
passepartout, papier en glas in goede staat.

Hans van Moerkerken (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
60 cm
70 cm
26 cm
35 cm
Starttijd:24-07-2022 om 14:19
Eindtijd:02-08-2022 om 20:09
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier