Hans van Norden - C4313, Dranklokaal

Hans van Norden - C4313, Dranklokaal kopen? Bied vanaf 950!
Hans van Norden - C4313, Dranklokaal kopen? Bied vanaf 950!Hans van Norden - C4313, Dranklokaal kopen? Bied vanaf 950!Hans van Norden - C4313, Dranklokaal kopen? Bied vanaf 950!
  • Hans van Norden (1915-2011)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 83.5 cm (h x b)
Lijst68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

C4313, Hans van Norden, Dranklokaal, olieverf op doek, verso gesigneerd, doekmaat 64 x 83,5 cm, lijstmaat 68 x 88 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Hans van Norden (1915-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
88 cm
68 cm
83.5 cm
64 cm
Starttijd:04-04-2022 om 13:55
Eindtijd:12-04-2022 om 21:58
Openingsbod € 950
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier