hans van zummeren , uit de aarde

Dit item heeft nog geen afbeeldingen.

Geplaatst door  hansteen

7 verkochte items
  • Hans van Zummeren (1927-1999)

aquarel van hans van zummeren afmeting 89 cm / 91 cm ingelijst in zware galerielijst

het werk heeft een kleine waterschade links onder (zie foto) het werk kan opgestuurd worden op risico van de koper(het bestreft hier een zeer zware lijst en kan ook afgehaalt worden in tilburg ) de kosten voor verzending zijn voor de verkoper

Starttijd:22-08-2013 om 14:43
Eindtijd:05-09-2013 om 14:43
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieNederland