Hans Vanhorck - abstract kleurrijk

Hans Vanhorck - abstract kleurrijk kopen? Bied vanaf 49!
Hans Vanhorck - abstract kleurrijk kopen? Bied vanaf 49!Hans Vanhorck - abstract kleurrijk kopen? Bied vanaf 49!Hans Vanhorck - abstract kleurrijk kopen? Bied vanaf 49!Hans Vanhorck - abstract kleurrijk kopen? Bied vanaf 49!Hans Vanhorck - abstract kleurrijk kopen? Bied vanaf 49!Hans Vanhorck - abstract kleurrijk kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (28)

Lid sinds 2021
707 verkochte items
Alle items van deze verkoper (109)
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 54.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage105/150
Hans van Horck begint zijn artistieke loopbaan als aquarellist en schildert portretten en vrouwelijk naakt. Zijn echtgenote Anita Duijf staat vaak model voor zijn werk. In de loop van de tijd wordt het werk steeds abstracter en expressiever. Aquarelleren wordt verruild voor het werken met (acryl)verf.

REF:MVK211042
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (28)

Lid sinds 2021
707 verkochte items
54.4 cm
65 cm
Starttijd:24-05-2022 om 10:41
Eindtijd:29-05-2022 om 20:34
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier