Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275!

Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!
Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!

Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Hans Vanhorck (1952)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
Lijst110.5 cm x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: Against the rules series III
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 110,5 cm x 89,5 cm, beeld: 78 cm x 56 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder en verso)
Materiaal: Acryl op papier
Ingelijst: Ja, in zilverkleurige houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 2275,00

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

47 verkochte items
89.5 cm
110.5 cm
56 cm
78 cm
Sluit over 7d 9u 7m 01s
Openingsbod€ 229
ObjectlocatieAlmere Poort, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:08-08-2022 om 14:20
Eindtijd:17-08-2022 om 21:40