Hans Vanhorck - zonder titel

Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1103)
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHors Commerce
Klein maar fraaie zeefdruk van Hans Vanhorck. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Tijdens de pandemie kunne wij uw aankopen gratis voor u opslaan.
Wij kunnen het inlijstwerk voor u uitvoeren.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
29 cm
31 cm
Sluit over 14d 8u 31m 14s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:13-08-2022 om 11:42
Eindtijd:27-08-2022 om 22:55