Hans Vanhorck - zonder titel

Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C. 5
Conditie: uitstekend.
Editie: H.C. 5.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(22)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
30 cm
31 cm
Starttijd:17-07-2022 om 23:30
Eindtijd:26-07-2022 om 20:03
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland