Hans Vanhorck - zonder titel

Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Lijst56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk in mooie lijst.

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
46 cm
56 cm
42 cm
52 cm
Sluit over 7d 18u 14m 41s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:25-01-2023 om 15:51
Eindtijd:05-02-2023 om 20:51