Hans Vanhorck - zonder titel -geel/blauw

Hans Vanhorck - zonder titel -geel/blauw kopen? Bied vanaf 45!
Hans Vanhorck - zonder titel -geel/blauw kopen? Bied vanaf 45!Hans Vanhorck - zonder titel -geel/blauw kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1044)
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste 4/20
Zeer fraai uitgevoerde druk van Hans Vanhorck. Het werk verkeert in perfecte conditie. U  kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
25 cm
25 cm
Starttijd:29-01-2022 om 12:00
Eindtijd:12-02-2022 om 21:42
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland