Hans Verweij - Viltstift tekening (1984) - Ingelijst

Hans Verweij - Viltstift tekening (1984) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Hans Verweij - Viltstift tekening (1984) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Verweij - Viltstift tekening (1984) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Verweij - Viltstift tekening (1984) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Hans Verweij (1928-2011)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekStift
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 22.5 cm (h x b)
Lijst50 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekenign van Hans Verweij uit 1984. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Hans Verweij
Titel: Compositie 2
Jaar: 1984
Techniek: Vilfstift op papier
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 28,5 x 22,5 cm
Afmeting lijst (HxB): 50 x 41,5 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001170

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Hans Verweij (1928-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Maison_d_art
FA. (9 )

Lid sinds 2019
249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
41.5 cm
50 cm
22.5 cm
28.5 cm
Sluit over 9d 16u 12m 36s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHamont-Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-12-2022 om 08:01
Eindtijd:18-12-2022 om 19:08