Hans Vleugels, litho - Verkocht

Hans Vleugels, litho kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Hans Vleugels, litho kopen? Bied vanaf 15!Hans Vleugels, litho kopen? Bied vanaf 15!Hans Vleugels, litho kopen? Bied vanaf 15!Hans Vleugels, litho kopen? Bied vanaf 15!Hans Vleugels, litho kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Hans Vleugels (1924)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Hans Vleugels, l.o gesigneerd in potlood; er staat "Hans Vleugels Afd. I." Afm. blad 31,2x46,5 cm.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

info: https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?query=vleugels&start=0

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:10-12-2017 om 17:00
Eindtijd:22-12-2017 om 20:00
Noudje
22 dec. / 02:11
€ 15