FA. (1)

Hans Vredegoor, ets, Celestius II of Celestine II

Hans Vredegoor, ets, Celestius II of Celestine II  kopen? Bied vanaf 50!
Hans Vredegoor, ets, Celestius II of Celestine II  kopen? Bied vanaf 50!Hans Vredegoor, ets, Celestius II of Celestine II  kopen? Bied vanaf 50!Hans Vredegoor, ets, Celestius II of Celestine II  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  AlbertV

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Vredegoor (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets nummer 46 uit een oplage van 50 van de Deventer kunstenaar Hans Vredegoor.

De ets is gemaakt in 1999 en aangekocht via SBK Haarlem.

Afmetingen ets: 40 x 75 cm (b x h).
Afmetingen lijst: 60 x 95 cm (b x h)

Uitsluitend ophalen in Apeldoorn, het werk wordt niet verzonden!

Starttijd:09-10-2013 om 16:13
Eindtijd:23-10-2013 om 16:13
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland