Hans Vredegoor, ets/aquatint, "de verborgen bron"

Hans Vredegoor, ets/aquatint, "de verborgen bron" kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 40,00

Hans Vredegoor, ets/aquatint, "de verborgen bron" kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor, ets/aquatint, "de verborgen bron" kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  nesart

3 verkochte items
  • Hans Vredegoor (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets/aquatint, nr. 16 van 35, uit 1987, in mooie houten lijst, 28 x 23 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:07-11-2015 om 10:38
Eindtijd:19-11-2015 om 10:38

Biedingen (4):

bronbeek
18 nov. / 17:44
€ 40
spaen
18 nov. / 17:43
€ 35
bronbeek
18 nov. / 17:43
€ 35
spaen
18 nov. / 16:58
€ 30