Hans Vredegoor - vallende vogel

Hans Vredegoor - vallende vogel kopen? Bied vanaf 37!
Hans Vredegoor - vallende vogel kopen? Bied vanaf 37!Hans Vredegoor - vallende vogel kopen? Bied vanaf 37!Hans Vredegoor - vallende vogel kopen? Bied vanaf 37!Hans Vredegoor - vallende vogel kopen? Bied vanaf 37!Hans Vredegoor - vallende vogel kopen? Bied vanaf 37!Hans Vredegoor - vallende vogel kopen? Bied vanaf 37!

Geplaatst door  Kirill

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Vredegoor (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 37 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Nummer 25/ 100. In nieuwstaat met onbeschadigde lijst.

Hans Vredegoor (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kirill

Lid sinds 2019
verkochte items
51 cm
66 cm
37 cm
36 cm
Starttijd:25-04-2020 om 21:43
Eindtijd:09-05-2020 om 20:06
Openingsbod€ 37
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland