Hans Vredegoor - Zonder titel

Hans Vredegoor - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Hans Vredegoor - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Hans Vredegoor - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
  • Hans Vredegoor (1953)
Jaartal2002
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 130 cm (h x b)
Lijst104 cm x 134 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij in gemengde techniek van Hans Vredegoor.
In goede staat, in baklijst eiken.
Kleurrijk en abstract.

Schilderij verkeert in goede onbeschadigde staat, kleine plooi in doek van circa 1 cm. ( geen beschadiging) rechtsonder, nauwelijks zichtbaar

Hans Vredegoor (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  PaulDekkers

6 verkochte items
134 cm
104 cm
130 cm
100 cm
Starttijd:24-10-2019 om 17:17
Eindtijd:31-10-2019 om 22:04
Openingsbod € 200
ObjectlocatieVelp (GLD),  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie