Hans Wap - Bird man

Hans Wap - Bird man kopen? Bied vanaf 450!
Hans Wap - Bird man kopen? Bied vanaf 450!Hans Wap - Bird man kopen? Bied vanaf 450!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAllegorie
IngelijstIngelijst
Afmetingen160 cm x 90 cm (h x b)
Lijst164 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/15
Een zeer grote prent  in linosneden met een allegorische voorstelling van de Birdman. De prent is ingelijst achter glas en vrij zwaar en gedrukt in 1993.Moet worden opgehaald

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  peevanes
FA. (6)

31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
94 cm
164 cm
90 cm
160 cm
Starttijd:29-03-2022 om 10:24
Eindtijd:05-04-2022 om 21:01
Openingsbod € 450
ObjectlocatieRoelofarendsveen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie