Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 69 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 exemplaren |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-9-2022 om 10:16 |
Eindtijd | 2-10-2022 om 22:25 |