Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 57/99 |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk, 220 volt uit 1991 van de Rotterdamse kunstenaar Hans Wap. Formaat 80n x 60 cm. Afgedrukt in een oplage van 99 exemplaren. De zeefdruk kan met passe partout ( formaat 100 x 70 cm) worden opgehaald in onze schatkamer Rotor in Gorinchem of zonder passe partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
In verband met onze grote collectie Wap kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 30-9-2022 om 15:16 |
Eindtijd | 14-10-2022 om 22:33 |