Hans Wap: Le Chevalier de Leygua - zeefdruk - Verkocht

Hans Wap: Le Chevalier de Leygua - zeefdruk kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Hans Wap (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Le Chevalier de Leygua

Techniek: zeefdruk

Afmeting beeld: 53 x 70 cm., blad 56 x 76 cm.

Oplage: 32 van 55

Jaar: 1989

Gesigneerd met potlood

Een passende lijst kan in overleg door Druktoets lijstenmakerij  worden geleverd.

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:27-06-2016 om 16:43
Eindtijd:10-07-2016 om 19:43
ahol
04 jul. / 19:54
€ 85