Hans Wap - litho: Wheels - 1995 - Verkocht

Hans Wap - litho: Wheels - 1995 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Hans Wap - litho: Wheels - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - litho: Wheels - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - litho: Wheels - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - litho: Wheels - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - litho: Wheels - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - litho: Wheels - 1995 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
Alle items van deze verkoper (361)
  • Hans Wap (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Hans Wap uit 1995. Titel: Wheels. Nummer: 66/100. Afmetingen blad: H76 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H59 x b43 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-12-2016 om 20:32
Eindtijd:18-12-2016 om 20:32
Jetze
17 dec. / 22:44
€ 45