Hans Wap - Nomaden

Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!
Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Nomaden kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 21 cm (h x b)
Lijst81 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/90
Mooie zeefdruk van Hans WAP doe gelijst . Herkomst Achmea Kunstcollectie

Herkomst Achmea Kunstcollectie

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
42 cm
81 cm
21 cm
60 cm
Sluit over 3d 8u 53m 29s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-09-2022 om 08:34
Eindtijd:04-10-2022 om 22:31