Hans Wap - The walk

Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!
Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!Hans Wap - The walk kopen? Bied vanaf 35!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Conditie: uitstekend. Lichte vouw hoek vel, zie foto.
Oplage: 60/99.
Afmeting: afbeelding: 65 x 48 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Starttijd:12-01-2023 om 21:03
Eindtijd:20-01-2023 om 19:33
Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland