Peter Klashorst - happy meal - Verkocht

Peter Klashorst - happy meal kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Peter Klashorst - happy meal kopen? Bied vanaf 65!Peter Klashorst - happy meal kopen? Bied vanaf 65!Peter Klashorst - happy meal kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk peter klashorst op happy meal zeefdruk, ook van hem,de nummering is  weg geschilderd,daarna heeft hij een serie schilderijen op dit oude werk geproduceerd, heel origineel en zeldzaam. lokatie galerie 34 Amsterdam Ruisdaelstraat 2017

door peter geschilderd werk op een bestaande zeefdruk van zijn hand, origineel werk!

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
95 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:02-02-2019 om 16:57
Eindtijd:09-02-2019 om 21:44
blaQ
09 feb. / 21:38
€ 65