HARDERWIJK // ETS VAN CHRIS SNIJDERS - Verkocht

HARDERWIJK  //  ETS VAN CHRIS SNIJDERS kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 50,00

HARDERWIJK  //  ETS VAN CHRIS SNIJDERS kopen? Bied vanaf 40!HARDERWIJK  //  ETS VAN CHRIS SNIJDERS kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Chris Snijders (1881-1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderachtige ets van de Vischpoort in Harderwijk.

Titel : Harderwijk

Afmetingen beeld : 28.5 x 21 cm

Gesigneerd : gesigneerd en betiteld met potlood

Materiaal : ets op vélin papier

Ingelijst : opgenomen in passepartout met achtervel

Conditie : in uitstekende staat

Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:31-05-2014 om 15:15
Eindtijd:10-06-2014 om 15:15
Biedingen (3)
JP48
09 jun. / 19:32
€ 50
scherpenwoude
08 jun. / 13:19
€ 45
JP48
05 jun. / 22:54
€ 40