FA. (1)

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Landschap 25x41 cm

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Landschap 25x41 cm kopen? Bied vanaf 220!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Landschap 25x41 cm kopen? Bied vanaf 220!Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Landschap 25x41 cm kopen? Bied vanaf 220!Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Landschap 25x41 cm kopen? Bied vanaf 220!Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Landschap 25x41 cm kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)
TypeTekening / Aquarel

Tekening in potlood, houtskool en krijt van Harm Kamerlingh Onnes.
Prachtig sferisch landschap.
Het werk is ongesigneerd.
In goede staat, conform de foto's
Afmetingen van het papier 25x41 cm

Direct afkomstig uit (een deel van) de nalatenschap van HKO, die deze zomer is vrijgekomen.
Authenticiteit dus volledig gegarandeerd.

Het blad wordt alleen verzonden.

Starttijd:04-10-2016 om 19:53
Eindtijd:18-10-2016 om 21:53
Openingsbod€ 220
ObjectlocatieNederland