FA. (1)

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Olieverf Karikatuur herenportret - 1965

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Olieverf Karikatuur herenportret - 1965 kopen? Bied vanaf 390!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Olieverf Karikatuur herenportret - 1965 kopen? Bied vanaf 390!Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Olieverf Karikatuur herenportret - 1965 kopen? Bied vanaf 390!Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Olieverf Karikatuur herenportret - 1965 kopen? Bied vanaf 390!Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Olieverf Karikatuur herenportret - 1965 kopen? Bied vanaf 390!Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Olieverf Karikatuur herenportret - 1965 kopen? Bied vanaf 390!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

Mooi olieverf op board van Harm Kamerlingh Onnes.
Aan de achterzijde gedateerd 1965, ongesigneerd.
Het werk is in goede staat, conform de foto's.
Maten van het board 29,5x15,5 cm

Direct afkomstig uit (een deel van) de nalatenschap van HKO, die deze zomer is vrijgekomen.
Authenticiteit dus volledig gegarandeerd.

Het werk wordt alleen verzonden.

Starttijd:30-09-2016 om 11:53
Eindtijd:14-10-2016 om 20:53
Openingsbod€ 390
ObjectlocatieNederland