Harm Kamerlingh Onnes: 4 Linosnedes - Verkocht

Verkoopprijs: € 150,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43312 verkochte items
Alle items van deze verkoper (518)
  • Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeldzaam! Liefst 4 Linosnedes van Harm Kamerlingh Onnes. Deze lino's zijn gedrukt op rijstpapier en 3 van de 4 bevestigd op dik papier en verzonden als Nieuwsjaarskaart door de kunstenaar en zijn vrouw.
Nu zeer goedkoop ingezet. (in 2008 is 1 lino van het zelfde formaat voor 240 euro geveild bij Glerum). Prachtig natuurlijk om ze samen in een mooie passepartout in te lijst.

Jaartal: 1966/1971/1974/onbekend
Afmetingen: +- 15 x12cm
Gesigneerd: Nee, maar achterop staat nieuwjaarsgroet (zie foto).
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een stevige envelop, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformatie.
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:16-02-2011 om 13:43
Eindtijd:23-02-2011 om 13:43
post
23 feb. / 12:46
€ 150