Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964

Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!
  • Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1964
Drager Board
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Ingelijste olieverf op board van Harm Kamerlingh Onnes. Zonder titel. Afmetingen incl lijst: H42 x b52.5cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b37cm. Het werk is, rechts bovenaan, gesigneerd(met initialen) en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een kleine kunstkoerier(Swift).