Harmen Klaas Post - Boerderij

Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!Harmen Klaas Post - Boerderij kopen? Bied vanaf 50!
  • Harmen Klaas Post (1907-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige ets van deze Utrechtse kunstenaar. Opgeleid en later verbonden als leraar bij Artibus (het huidige  HKU) Post wordt besproken in het boek van J. de Jong en H. Matthijsen 'Het vergeten hoofdstuk' over leven en werk van Henk Bellaard, Mar Diemel en Harmen Post.

Geen gebreken

Harmen Klaas Post (1907-1995)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
65 cm
55 cm
60 cm
50 cm
Starttijd:30-05-2022 om 15:26
Eindtijd:08-06-2022 om 22:03
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland