Harmen Kooistra - Saskia

Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!Harmen Kooistra - Saskia kopen? Bied vanaf 150!
  • Harmen Kooistra (1951)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2010
TechniekPen (Inkt)
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 11 cm (h x b)
Lijst50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pentekening geinspireerd op de werken van Rembrandt van Rijn voorstellend Saskia van Uylenburgh als de godin Flora. Unieke originele pentekening in door de kunstenaar ingetekend passe partout. In speciaal gemaakte luxe houten lijst met eenzijdig ontspiegeld glas. Handgesigneerd. Afmetingen 50 x 45 cm (lxb), lijstdikte 5 cm. Beeldmaat 14 x 11 cm.

Verzending: aangetekend per PostNL.
Verzending naar buitenland mogelijk tegen de actuele tarieven.

Harmen Kooistra (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  HAVE0492

Lid sinds 2019
8 verkochte items
45 cm
50 cm
11 cm
14 cm
Starttijd:06-06-2022 om 18:05
Eindtijd:15-06-2022 om 22:09
Openingsbod € 150
ObjectlocatieCapelle aan den IJssel,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland