Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman - Verkocht

Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!Harold Altman - Kleurenlitho - Men and Woman kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Harold Altman (1924-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Editie: E.A. Nummer op de foto kan afwijken.

Afmetingen: Vel: 48 x 38 cm. Afbeelding: 34 x 24 cm.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-02-2018 om 15:11
Eindtijd:05-02-2018 om 20:11
Nikki11
05 feb. / 18:22
€ 50