Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei

Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!Harold Altman - Kleurenlitho - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (20)

Lid sinds 2017
1171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Harold Altman (1924-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: Arches.

Editie: E.A. Nummer op de foto kan afwijken.

Afmetingen: Vel: 38 x 57 cm. Afbeelding: 23 x 34 cm.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:23-03-2018 om 14:41
Eindtijd:27-03-2018 om 15:41

Biedingen (1):

Ferre
27 mrt. / 12:33
€ 35