Harold Cohen - Verkocht

Harold Cohen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Harold Cohen (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Harold Cohen

Techniek; Litho

gesigneerd

Oplage; 50 ex.

Jaar; 1990

maten; 28 x 42 cm

Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:05-09-2017 om 08:28
Eindtijd:12-09-2017 om 08:28
Biedingen (6)
artmuseum777
12 sep. / 06:33
€ 12
QKP
12 sep. / 06:33
€ 10
artmuseum777
11 sep. / 11:01
€ 7
schoffel
11 sep. / 11:01
€ 5
artmuseum777
11 sep. / 08:18
€ 3
QKP
10 sep. / 14:14
€ 1