Harr Scheffer - linosnede - Verzonken-koord - Verkocht

Harr Scheffer - linosnede - Verzonken-koord kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Harr Scheffer - linosnede - Verzonken-koord kopen? Bied vanaf 40!Harr Scheffer - linosnede - Verzonken-koord kopen? Bied vanaf 40!Harr Scheffer - linosnede - Verzonken-koord kopen? Bied vanaf 40!Harr Scheffer - linosnede - Verzonken-koord kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Harr Scheffer (1937-2016)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlinosnede uit Jan 1977. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld, eigen druk en genummerd 6/12 linksonder.

Beeldmaat 40 x 40 cm. Bladmaat 44,5 x 43,5 cm. Losbladig.

Harr Scheffer was geboren te Venlo in 1937 en overleden te Reuver in 2016. Hij signeerde met Ronkenstein.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:20-09-2016 om 17:35
Eindtijd:30-09-2016 om 19:35
Mheijnen
25 sep. / 18:46
€ 40