Harr Scheffer - trouw-schap

Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!
Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!Harr Scheffer - trouw-schap kopen? Bied vanaf 75!
  • Harr Scheffer (1937-2016)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 36 cm (h x b)
Lijst31 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig uniek werk van Harr Scheffer dat zich onmiskenbaar laat herkennen als het zijne.

Scheffer was werkzaam als beeldhouwer, schilder, tekenaar, pentekenaar, etser, lithograaf, houtgraveur, graveur (prentmaker), glasschilder en graficus.

Professioneel ingelijst.

Geen gebreken

Harr Scheffer (1937-2016)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
39 cm
31 cm
36 cm
27 cm
Starttijd:23-05-2022 om 17:33
Eindtijd:05-06-2022 om 19:57
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUtrecht , Nederland