Harrie Gerritz - abstract landschap

Harrie Gerritz - abstract landschap kopen? Bied vanaf 60!
Harrie Gerritz - abstract landschap kopen? Bied vanaf 60!Harrie Gerritz - abstract landschap kopen? Bied vanaf 60!Harrie Gerritz - abstract landschap kopen? Bied vanaf 60!Harrie Gerritz - abstract landschap kopen? Bied vanaf 60!
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijke zeefdruk van Harrie Gerritz. Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. Het beeld is 45 x 36 cm. De conditie is uitstekend.

Harrie Gerritz (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

390 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
50 cm
60 cm
Starttijd:04-07-2022 om 09:47
Eindtijd:10-07-2022 om 19:56
Openingsbod € 60
ObjectlocatieBreda, Nederland